Dzisiaj jest: 30 listopada 2023  /  Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka          

Agroturystyka Kaszuby - noclegi na wakacje, nad jeziorami, nad morzem


Aktualności

9 październik 2019
Gdańskie Stowarzyszenie Agroturyzmu informuje, iż w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 realizuje operację pn.: „Wyjazd studyjny do Środkowej Frankonii”, której celem jest poszerzenie wiedzy z zakresu prowadzenia gospodarstw agroturystycznych jak i zaczerpnięcie inspiracji do uatrakcyjnienia pomorskiej oferty turystycznej na obszarach wiejskich.
Planuje się, iż poprzez wizyty w gospodarstwach agroturystycznych oraz spotkania z przedstawicielami lokalnych władz, zorganizowane w ramach wyjazdu studyjnego, uczestnicy zdobędą wiedzę na tematy związane z: restrukturyzacją i unowocześnianiem produkcji rolnej, promocją produktów tradycyjnych i regionalnych, rolnictwem ekologicznym oraz tworzeniem warunków dla powstawania pozarolniczych źródeł utrzymania ludności wiejskiej.

Operacja realizowana wspólnie z Województwem Pomorskim w ramach projektów własnych ujętych w Planie operacyjnym KSOW na lata 2018-2019.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich


Odwiedź portal KSOW - www.ksow.pl

Pliki do pobrania:
powrót