Dzisiaj jest: 25 czerwca 2024  /  Imieniny: Doroty, Łucji, Wilhelma          

Agroturystyka Kaszuby - noclegi na wakacje, nad jeziorami, nad morzem


Aktualności

6 marzec 2013
Zaraz po zimie wiele osób zaczyna zatanawiać się gdzie spędzą w tym roku swoje wakacje. Osoby młode, pary w zasadzie moga pozwolić sobie na wyjazd w ostatniej chwili. Natomiast przy planowaniu wyjazdu z dziećmi na wakacje czy też krótki wypoczynek, musimy zwrócić szczególną na bezpieczeństwo naszych pociech podczas urlopu. Doskonałym miejscem na wczasy z dla całej rodziny jest polskie morze. Chyba wszyscy pamiętamy z lat młodzieńczych ile kontakt z morzem i piaszczystą plażą nam samym sprawiał radości. Dla całej rodziny to bez wątpienia ogromna frajda.
Wybierając się nad morze zachęcamy do skorzystania z ofert zakwaterowania w obiektach agroturystycznych naszego stowarzyszenia usytuowanych w niedalekiej odległości od wybrzeża. Nie trzeba bowiem gnieździć się w zatłoczonych kurortach nadmorskich, aby skorzystać z uroków naszego Bałtyku. Po całodziennym zażywaniu kąpieli morskich i słonecznych można powrócić do spokojnej kwatery agroturystycznej, gdzie w większości gospodarze prześcigają się w pomysłach, jak umilić czas naszym dzieciakom.

Atutem dodatkowym takich wyjazdów jest fakt większego kontaktu naszych dzieci z naturą. Ponadto nasze kwatery agroturystyczne nad morzem są nie tylko przygotowane na wizyty rodzinne pod kątem noclegowym, ale także pod kątem atrakcji jakie mogą zaproponować swoim gościom. Już coraz mniej spotykane, ale gdzie niegdzie możliwe jest własnoręczne pieczenie chleba, dojenie krów, wyrabianie sera.
powrót